loadingimg

Wczytuję dane...

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Producenci
Wyświetl produkty wybranego producenta:

ZDALNIE STEROWANE SAMOCHODY

W kategorii samochody zdalnie sterowane, możemy zaoferować pełen wachlarz asortymentu. Każda osoba znajdzie tutaj coś dla siebie. Samochody rc z roku na rok stają się coraz bardziej popularniejsze wśród wszystkich pasjonatów modelarstwa.

Samochody zdalnie sterowane możemy podzielić na dwie główne kategorie:
         
• Elektryczne samochody rc  ( z silnikami szczotkowymi i bez szczotkowymi. Zasilane akumulatorami )
• Spalinowe samochody rc   ( z silnikami na nitro lub benzynę )
Jeśli jesteś fanem jazdy po terenie, dobrze trafiłeś w naszym asortymencie posiadamy samochody zdalnie sterowane off-road które są stworzone do użytkowania właśnie w takim terenie, podobnie  jak buggy , truck’i czy inne terenowe samochody rc. Modele on-road jak sama nazwa wskazuje, przeznaczone są do jazdy po asfalcie czy innych gładkich nawierzchniach gdzie moga zaprezentować swoja zwinność i piekielną szybkość. Ostatnią grupa są modele drift, służące do jazdy w kontrolowanym poślizgu. Wielu modelarzy startuje w zawodach i konkursach drift’erskich, dlatego poszerzyliśmy asortyment właśnie o takie modele.
Oferujemy wiele akcesori i części do samochodów zdalnie sterowanych, np: silniki, karoserie, koła, felgi, opony, wahacze, zderzaki czy amortyzatory. Każdy może zmodyfikować swój samochód profesionalnie "pod siebie". Jeśli jesteś indywidualistą z naszym asortymentem zbudujesz swój wymarzony model który będzie zaskakiwał.    

  • Sortuj według:
  • Wyświetl poproduktów
Wyświetlono produktów na stronie: 24 / 1346
Dane NIP: BESSONI DAMIAN BABICZ Instagram